icon-home.png

Adres:

Łomaska 2B, 21-500 Biała Podlaska

icon-open.png

Otwarte:

pon-pt 800-1600

Firma Go Logis

Go Logis Sp. z o.o. Sp. K. (wcześniej Go Logis Szenejko Spółka Jawna) to polska, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa, która działa od 2010 roku, a jej siedziba główna mieści się w Białej Podlaskiej.

Zapewniamy Klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie międzynarodowego transportu i spedycji drogowej, szczególnie transportu całopojazdowego (FTL) i częściowego (LTL). Poza obsługą rynków w krajach UE, specjalizujemy się w obsłudze rynków wschodnich, takich jak Białoruś, Ukraina, Rosja, Kazachstan, Uzbekistan i Kirgistan oraz bliskowschodnich jak Iran i Turcja.

Współpracujemy z profesjonalnymi przewoźnikami, dysponującymi flotą pojazdów dostosowanych także do transportów specjalnych, m.in. ADR, chłodni oraz ponadgabarytów. Go Logis oferuje także usługi z zakresu magazynowania, obsługi celnej i transportu kombinowanego z wykorzystaniem przewozów morskich, kolejowych, lotniczych.

Sprawną obsługę Klientów zapewnia doświadczony i dynamiczny zespół spedytorów, który współpracuje z partnerami spedycyjno – transportowymi i brokerami celnymi w Europie i w różnych zakątkach świata od Azji aż po Amerykę.

Tym, co decyduje o przewadze konkurencyjnej Go Logis jest indywidualne podejście do każdego projektu i zlecenia, wysoka jakość obsługi, dostępność i zaangażowanie zespołu.

Misja i Wizja:

Przewozimy Twój biznes na wyższy poziom.

Jesteśmy zgranym zespołem ekspertów i pasjonatów logistyki. W profesjonalny sposób dbamy o to, aby produkty naszych Klientów trafiły na miejsce bezpiecznie i w terminie. Naszą przewagą jest indywidualne podejście do każdego projektu, wysoka jakość obsługi, zaangażowanie oraz dostępność, doceniane przez naszych Klientów. Współpracujemy tylko z pewnymi i sprawdzonymi partnerami biznesowymi.

Twój biznes jest naszym biznesem.

Wartości:

ELASTYCZNOŚĆ – do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, szukamy i proponujemy najbardziej efektywne rozwiązania logistyczne, które spełnią oczekiwania Klientów. Nasi pracownicy są ekspertami w swojej dziedzinie, co gwarantuje profesjonalną, skuteczną i partnerską relację biznesową.

OTWARTOŚĆ I DIALOG – partnerska komunikacja to podstawa naszych relacji biznesowych – zarówno z naszymi Klientami, podwykonawcami, jak również wewnątrz z naszymi pracownikami. Jesteśmy otwarci na feedback, traktujemy go jako szansę do rozwoju i znalezienia jeszcze lepszej odpowiedzi na potrzeby naszych partnerów biznesowych.

ROZWÓJ – stawiamy na ciągłe doskonalenie się i rozwój, podwyższanie jakości, inwestujemy w nowe rozwiązania logistyczne, wspieramy rozwój naszych pracowników - współpracujemy z jedną z czołowych firm doradczo-szkoleniowych Normann-Benett Group, uczestniczymy w programie CorazLepszaFirma.pl.

WSPÓŁPRACA – to ludzie są naszą siłą. Tworzymy zgrany zespół profesjonalistów, szanujemy swoją indywidualność, wspólnie budujemy sukces naszych Klientów. Wybieramy i współpracujemy tylko z pewnymi i sprawdzonymi podwykonawcami.

Informacje o zespole

Go Logis to dynamicznie rozwijający się zespół doskonałych spedytorów i specjalistów od transportu i logistyki, których łączy wspólna pasja do logistyki, doświadczenie i wyznawane wartości. Naturalnie, mimo tego, co nas łączy, szanujemy także swoją indywidualność, a w sytuacjach spornych staramy się doprowadzić do asertywnych rozwiązań, satysfakcjonujących skonfliktowane strony. Razem świętujemy i razem się martwimy, razem spożywamy posiłki i razem robimy zakupy, żeby mieć lepsze rabaty😊 Dzięki naszym pomieszanym charakterom i językom, w przeciwieństwie do wieży Babel, realizujemy projekty, które wydawały się niemożliwe do zrealizowania, a zamęt jest naszą twórczą siłą napędową.

Poznaj nas bliżej. Zobacz film!

Integralną częścią zespołu jest nasz szef - Grzegorz Szenejko, który nie skupił się tylko na siedzeniu w swoim szklanym gabinecie, ale jest prawdziwym wzorem i inicjatorem, pracującym razem z nami. Jego doświadczenie zawodowe, perspektywiczne podejście do pracownika, a także altruistyczne zachowanie sprawia, że wszyscy czujemy się wyjątkowo i do pracy idziemy z ochotą i uśmiechem. To dzięki niemu mamy nielimitowany dostęp do kawy i herbaty, które napędzają nasz zespół przy ciężkiej pracy. On też dba o to, aby nasze zarobki stale były uważane za atrakcyjne.

Do zespołu Go Logis należy trzech certyfikowanych trenerów praktyków. Dzięki temu stale się rozwijamy i poszerzamy umiejętności z różnych dziedzin. Możemy zaliczać się do czołówki firm spedycyjnych, a dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta jesteśmy bardzo konkurencyjni.

//gologis.pl/wp-content/uploads/2023/09/o_nas.jpg

Certyfikaty

Dołącz do nas