Wykorzystując długoletnie doświadczenie w obsłudze rynków wschodnich, rozszerzyliśmy zasięg naszych usług o Gruzję, gdzie dla klientów organizujemy transporty drogowe (całopojazdowe i częściowe).

Obsługę dostaw do Gruzji rozpoczęliśmy od zorganizowania transportu całopojazdowego (FTL) na zlecenie czołowego polskiego producenta kominków i akcesoriów kominkowych. Przewożonym ładunkiem były elektryczne biokominki i akcesoria do ich wyposażenia o łącznej wadze 8 ton. Towar został przetransportowany bezpośrednio do odbiorcy w Tbilisi w ciągu zaledwie 8 dni, włączając w to czas załadunku, rozładunku i odpraw celnych. Trasa prowadziła przez Białoruś i Rosję, gdzie samochód przekroczył rosyjsko-gruzińskie przejście graniczne Wierchnij Łars — Stepancminda. 

Przy organizacji transportów do Gruzji kluczowe znaczenie mają doświadczenie, bardzo dobra znajomość procedur i formalności oraz współpraca ze sprawdzonym przewoźnikiem, który zna i obsługuje ten rynek.

Gruzja to już siódmy rynek wschodni, po Rosji, Białorusi, Ukrainie, Kazachstanie, Uzbekistanie i Kirgistanie, dokąd organizujemy transporty. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami i bardzo dobrej znajomości specyfiki obsługi rynków wschodnich, będziemy rozszerzać naszą ofertę o kolejne usługi transportowe. Teraz przede wszystkim chcemy skupić się na rozwoju transportów na terenie całej Gruzji, nie tylko do Tbilisi. Już wkrótce chcielibyśmy zaproponować naszym klientom, głównie firmom z branży chemicznej, transporty towarów niebezpiecznych ADR.