W odpowiedzi na wzrost zainteresowania ze strony klientów wzmacniamy usługę przewozów drobnicowych na Ukrainę. Teraz nasza oferta obejmuje także transporty specjalne, ładunków niebezpiecznych typu ADR i wymagających temperatury kontrolowanej.

Mamy duże doświadczenie w obsłudze rynku ukraińskiego. Organizujemy regularne transporty całopojazdowe (FTL) i drobnicowe z/na Ukrainę, także z Europy Zachodniej, od ponad sześciu lat. Dla naszych klientów, którymi teraz są głównie firmy z branży przemysłowej, górniczej i hutniczej, dostarczamy ładunki na terenie całego kraju, szczególnie do Kijowa, Odessy oraz Krzywego Rogu w obwodzie dniepropietrowskim na wschodniej Ukrainie. Realizowaliśmy także zamówienia na przewozy do obwodu donieckiego. W eksporcie są to głównie specjalistyczne taśmy transporterowe i przenośnikowe oraz akcesoria do ich montażu, elementy stalowe, kotły, piece, także chemia gospodarcza. Natomiast z Ukrainy do Polski najczęściej przewozimy drewniane bale. Oprócz transportów standardowych, organizujemy konwoje do przewozu towarów o dużej wartości, takich jak elektronika.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, doradztwo i wsparcie przy załatwianiu formalności oraz bieżący monitoring przebiegu transportu. Wszystkie zlecenia realizują doświadczeni spedytorzy, którzy specjalizują się w obsłudze rynków wschodnich, w tym Ukrainy. Przy organizacji transportów korzystamy tylko z usług sprawdzonych, polskich przewoźników, którzy mają spore doświadczenie w obsłudze tego kierunku. Współpracujemy także ze sprawdzonymi przewoźnikami ukraińskimi. Średni czas dostawy na Ukrainę wynosi od 24 do 48 godzin.