30.06.2017 Aleksandra Lesińska ukończyła kurs z certyfikatem jakości EQA EMCC prowadzony przez Norman Benett, którego zwieńczeniem był egzamin teoretyczny i praktyczny. Podczas egzaminu praktycznego należało poprowadzić sesję coachingową z nieznanym sobie klientem, którą bacznym okiem obserwowało dwóch egzaminatorów. Aleksandra udowodniła, że posiada wszystkie kompetencje EMCC na poziomie practitioner. Jest to kolejny projekt, który Go Logis realizowało we współpracy z firmą Norman Benett.

Udział w kursie coachingu był kolejnym etapem ciągłego rozwoju naszej organizacji. W naszym zespole mamy już 3 trenerów praktyków, którzy dobrze znają specyfikę organizacji i potrafią skutecznie oraz profesjonalnie wdrażać wiedzę oraz nowe rozwiązania biznesowe. Teraz z radością witamy coacha praktyka, którego głównym zadaniem będzie inspirowanie i motywowanie osób do pełnego rozwoju własnego potencjału w sposób który samodzielnie zdefiniują.

Dzięki prowadzonym procesom szkoleniowym oraz coachingu, wzmacniamy naszą firmę oraz pomagamy w osiąganiu jeszcze lepszych wyników podejmowanych działań.

Olu, gratulujemy Ci wytrwałości.