Joanna Jędruchniewicz, kierownik obsługi klienta Go Logis, uczestniczyła w panelu dyskusyjnym pt. „Eksport szansą dla każdej firmy”, który towarzyszył konferencji biznesowej „Export – Invest Lubelskie”. Do udziału w dyskusji zaproszeni zostali przedsiębiorcy z regionu lubelskiego. Eksperci wspólnie zastanawiali się nad odpowiedzią na trzy pytania, ważne dla firm, które chcą rozwijać działalność na rynkach międzynarodowych. Czy eksport jest domeną wyłącznie dużych firm? Jakie są największe bariery dla firm, które chcą rozpocząć eksport? Jakie są trendy w zakresie kierunków eksportowych?

Konferencja „Export – Invest Lubelskie”, zorganizowana przez Biznes Lubelskie, działające przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Lubelskiego, odbyła się 17 marca w Lublinie. Wśród jej prelegentów i uczestników byli przedstawiciele największych organizacji samorządowych i biznesowych, aktywnie promujących i wspierających polskich eksporterów oraz wielu lokalnych przedsiębiorców.

To spotkanie było dla nas bardzo dobrą okazją, aby podzielić się naszym doświadczeniem w obsłudze firm – eksporterów i nawiązać wiele ciekawych kontaktów biznesowych.