Szanowni Państwo,

W trosce o wysoką jakość świadczonych przez nas usług, aby sprostać Państwa oczekiwaniom, niezmiernie miło nam poinformować, iż jesteśmy w trakcie wdrażania systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015.

ISO jest międzynarodową organizacją, która zajmuje się przygotowaniem norm jakości, pewną standaryzacją różnych rozwiązań technicznych i organizacyjnych. Sama norma ISO 9001 zawiera wymagania dla systemu zarządzania jakością mającego zastosowanie dla każdej organizacji, która potrzebuje wykazać zdolność do ciągłego dostarczania usług zgodnych z wymaganiami klienta i przepisami oraz dążącej do zwiększenia zadowolenia klienta.

W związku z powyższym, chcielibyśmy zaprezentować Państwu naszą obowiązującą Politykę Jakości, z którą można zapoznać się także osobiście w siedzibie naszej firmy w Białej Podlaskiej przy ul. Janowskiej 66. Serdecznie zapraszamy 😊

Spodziewamy się zwieńczenia naszego całego zbioru działań certyfikatem uzyskanym jeszcze do końca obecnego roku.

W realizacji całego projektu pomaga nam TQM – Systemy Jakości Zbigniew Grochowski. Dziękujemy za wsparcie nas w tym procesie i cierpliwość oraz liczymy na pozytywne opinie dotyczące naszej idei rozwoju.